Медики і пацієнти інфекційної лікарні потребують вашої допомоги

БлогиІгор Берник , 18 березня 11170
Ігор Берник
лікар-інфекціоніст, заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні

Всім привіт! Я Ігор Берник. Працюю заступником директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні з 2012 року. За цей час довелось немало побачити. Однак теперішня ситуація особливо серйозна і важлива.

Наша лікарня єдина в області розпочала надавати медичну допомогу хворим, у яких запідозрено коронавірусну інфекцію.

Маємо в лікарні на цей момент 24 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Ще у чотирьох підозру знято і підтверджено «грип». Решта хворих отримує необхідну медичну допомогу та очікує результати обстежень на коронавірус, які проводяться в Києві.

Є два прохання, які потребують Вашої допомоги!

Перше – велика частина наших працівників мешкає поза межами м. Львова, тому просимо тих, хто доїжджає на роботу з районів, допомогти в доїзді персоналу лікарні на чергування та повернення після зміни додому (оскільки тимчасово припинено перевезення пасажирів автомобільним транспортом приміського та міжміського сполучення з 12:00 18 березня до 3 квітня 2020 року). Можна організувати по типу бла-бла-кару!

Друге – до нас надходять пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію, яких доставляють з вокзалів, кордонів, аеропорту, з інших районів та мешканців інших областей. Люди приїжджають без достатньої кількості коштів, не мають змінного одягу, рідні теж не мають можливості приїхати з допомогою через далеку відстань, або ж через перебування на домашньому карантині. Хоча клінічний і фізичний стан частини пацієнтів може дозволяти виходити і самостійно собі придбати все необхідне, однак оскільки вони можуть становити ймовірну епідзагрозу для оточуючих (до отримання результатів обстеження на коронавірус), вони повинні перебувати в межах своїх палат (відділень).

Медичний персонал в силу своєї завантаженості наданням медичної допомоги не в змозі забезпечити всі прохання щодо купівлі і доставки пацієнтам необхідних речей.

Тому прохання полягає, по перше, просто в допомозі за кошти пацієнтів сходити за необхідними їм речами, продуктами та ін., а по друге – може хтось має можливість долучитись до придбання певних речей, харчових продуктів тим, хто не має фінансової можливості на час перебування на лікуванні!

Будемо дуже вдячні за Вашу допомогу.

Доброго Вам здоров'я!

Залишаю свій контактний номер телефону: 067 37 444 38

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук