Медведєв закликав росіян голосувати за Путіна на виборах президента

СвітМарта Кривецька, 27 листопада 20118
Медведєв закликав росіян голосувати за Путіна на виборах президента
фото nnm.ru
Володимир Путін

"Єдина Росія" офіційно висунула Путіна кандидатом в президенти. Медведєв уже проагітував за нього. Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що приймає пропозицію балотуватися в президенти Росії.

"Звичайно, з вдячністю приймаю цю пропозицію", - сказав він на з'їзді партії "Єдина Росія" 27 листопада. З'їзд одноголосно затвердив Путіна кандидатом на посаду глави держави від партії.

Присутні на з'їзді в "Лужниках" оплесками зустріли появу Путіна, якого тиждень тому освистали на спортивному заході в "Олімпійському".

"Росія, Росія", - скандувала публіка, яка під час виступу Медведєва кричала "Народ, Медведєв, Путін".

"Ось коли скандують "Росія" - ладно там ще "Росія, Медведєв, Путін" - але коли скандують "Росія", повинен звучати весь зал. А ну ще раз", - зажадав Путін і направив кулак у бік залу.

Дмитро Медведєв, який виступав перед Путіним, прямим текстом агітував голосувати за "Єидну Росію" на виборах до Держдуми і за Путіна на президентських виборах.

"Звертаюся від свого імені і від вашого імені до всіх наших прихильників та всіх, хто ще не визначився з вибором - приходьте на вибори і проголосуйте за "Єдину Росію". Проголосуйте за нашу партію і тим самим проголосуйте за нашого кандидата в президенти. Чим переконливішим буде результат, тим соліднішим буде результат в березні наступного року", - закликав Медведєв.

Він знову нагадав, чому в президенти йде саме Путін, а не він: "Путін найбільш популярний і найдосвідченіший політик в нашій країні".

Про те, що Путін повертається в президенти, було оголошено ще у вересні, а зараз його висувають офіційно – 25 листопада Рада федерації призначила дату виборів на 4 березня 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук