Механізм по забезпеченню учасників АТО земельними ділянками у Львові розроблять за два тижні

Суспільство29 вересня 20162161

Львівська міська рада розробить механізм по забезпеченню учасників АТО земельними ділянками через два тижні. Про це у четвер, 29 вересня, заявила депутатка від «Самопомочі», учасниця міжфракційної групи з питань АТО Олена Пасевич.

«Нами проводиться робота і ми розуміємо, що сьогодні в нас на квартирній черзі перебуває 2200 учасників АТО. Ми прагнемо не зробити якесь певне точкове вирішення питань для перших 100, 300 чи 500 людей. Маємо запропонувати вирішення питання абсолютно для всіх хлопців, незалежно від того, чи вони сьогодні мають можливість бути присутніми тут, чи вони мають можливість і бажання у даний момент перебувати на Сході України, боронити цей кордон і давати нам можливість працювати», – зазначила Олена Пасевич.

За її словами, міжфракційна група поставила перед собою завдання за два тижні запропонувати програму, яка до 2020 року дозволить комплексно вирішити проблему всіх учасників АТО, які перебувають на квартирній черзі.

Сьогодні зберігається право забезпечення учасників АТО квартирами замість земельних ділянок, оскільки в  місті вільних земельних ділянок для усіх учасників бойових дій немає.

Зазначимо, що через протести учасників АТО депутати Львівської міськради змушені були перенести сьогоднішню сесію, не розглянувши жодного питання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук