Через протести учасників АТО депутати перенесли засідання Львівської міськради на наступний день

Головні новини Львова 29.09Н.Т., 29 вересня 2016, 13:14 530 0

Депутати Львівської міськради та представники протестувальників, які сьогодні, 29 вересня, заблокували чергове засідання, не змогли узгодити текст ухвали, яка б регламентувала порядок видачі землі учасникам АТО.

Після майже двогодинної перерви, під час якої робоча група з депутатів та протестувальників узгоджувала позиції щодо тексту ухвали, люди у камуфляжах відмовилися розблоковувати трибуну. Через це секретар ЛМР Анатолій Забарило переніс сесію на наступний день – на 30 вересня.

До цього часу робоча група має створити новий проект ухвали щодо виділення землі учасникам АТО.

Після засідання робочої групи депутати пропонували взяти два тижні на розробку проекту ухвали, щоб він стосувався не лише тих, хто бере участь в акціях протесту, а усіх учасників АТО.

«Ми не досягнули погодження. Тому ми беремо два тижні на те, аби зробити програму до 2020 року, яка б вирішувала питання квартирних черг та виділення землі для учасників АТО», – заявила після переговорів депутатка від «Самопомочі» Олена Пасевич.

Однак протестувальники відкинули такий варіант, заявивши, що просто не дадуть працювати депутатам, поки вони не вирішать це питання.

«Ми не дамо працювати, поки ви не почнете знову напрацьовувати механізм виділення землі. Ви хочете, щоб ми два тижні стояли? Ми будемо. Але ви можете швидше це зробити. У нас є Підголоско. Чому не можна розробити проект, щоб Підголоско відійшло учасникам бойових дій?» – заявив представник протестувальників Сергій Дячишин.

Після цього секретар ЛМР Анатолій Забарило оголосив перерву у засіданні до п'ятниці 30 вересня. До цього часу депутати й мають розробити проект ухвали, що стосувався б виділення земель учасникам АТО.

Зазначимо, що під час засідання робочої групи протестувальники не запропонували свого варіанту ухвали.

Під час сесії ЛМР 29 вересня депутати не змогли розглянути жодного питання, оскільки на самому початку роботу міськради заблокували кілька десятків протестувальників. Після цього депутати пішли на перерву для узгодження позиції з людьми в камуфляжах, які представляються учасниками АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук