Учасники АТО заблокували сесію Львівської міськради

СуспільствоН.Т., 29 вересня 201618050
Учасники АТО заблокували сесію Львівської міськради
Під час сесії 29 вересня трибуну оточили кілька десятків людей у камуфляжах

Через протести людей у камуфляжі, які представляються учасниками АТО, депутати Львівської міськради оголосили на сесії перерву для того, аби розробити новий проект ухвали, що стосується виділення землі учасникам АТО.

На початку сесії ЛМР 29 вересня до зали увійшли близько 30 протестувальників, які вимагали розпочати процес виділення землі учасникам АТО. Кілька з них були записані для оголошення виступів на сесії.

Після того, як дійшла черга виступу ініціатора страйку приватних перевізників Ігоря Сеника, який бере участь у акції протесту під Львівською міськрадою, до трибуни підійшло кілька десятків людей у камуфляжах. Вони заявили, що вимагають негайного розгляду питання про виділення землі.

Ініціатор страйку приватних перевізників Ігор Сеник (за трибуною)

«Сесії не буде, поки ви не будете розглядати наші питання. Поки перший учасник АТО не отримає землі. Тому ми вимагаємо взяти перерву і доопрацювати з нами ухвалу. Інакше сесія не відбудеться», – заявив один із протестувальників Сергій Дячишин.

Окрім нього також виступив представник громадської організації «Розвиток громади», яка заявляє, що підтримує вимоги протестувальників і допомагає їм. Після цього секретар ЛМР Анатолій Забарило оголосив, що сесія перерветься на годину для створення ухвали про виділення земель учасникам АТО.

Зазначимо, що першим питання в порядку денному був розгляд ухвали, яка передбачає виділення землі атовцям, однак протестувальників цей проект не задовольнив. Тому вони вимагали створити робочу групу, яка б доопрацювала цей проект.

Це ті самі протестувальники, які два тижні тому перед початком попередньої сесії облаштували під Ратушею наметове містечко. Тоді до акції Цивільний корпус «Азов», Спілка учасників АТО, Спілка інвалідів АТО, Правий сектор, ОУН-УНСО. Водночас серед протестувальників були й захисники скандального будівництва на Варшавській-Сосновій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук