Мене виключили, бо я проти єднання з кримінальним кланом, - Кендзьор

26 січня 20094390

"Причина виключення проста, про що не говорить Тарасюк і його ближні соратники, нас з Іваном Стойком виключили за те, що ми намагалися зберегти НРУ, як ідеологічну партію, ми наполягали на відновленні його впливу у суспільстві. Ми про це говорили у своїх виступах, зрештою і на останньому з’їзді наполягали, що НРУ має орієнтуватися на самостійну участь у виборах, чи то місцевих, чи то парламентських", - прокоментував ZAXID.NET 26 січня своє виключення з НРУ народний депутат України Ярослав Кендзьор.

Серед причин виключення політик також назвав те, що він разом з І.Стойком виступали категорично проти будь-якого союзу НРУ із БЮТ: "Це різні політичні сили, НРУ є національно-демократичною партією, БЮТ - це навіть не партія, це кримінальний клан. Друга причина - ми не увійшли у цю коаліцію. Ця коаліція нічого спільного із назвою -демократична і національна, не має. З моменту їх створення прийнято вже стільки антидержавницьких рішень у ВР, що перебувати у цій коаліції стало ганьбою, ця коаліція стала антипрезидентською, антидержавною, коли так то, ця коаліція проти Батурина, Голодомору, мови, ОУН-УПА, національної української держави, то я маю бути у цій коаліції? Лідер цієї коаліції повернулась із Москви з ганебною газовою угодою, Україна на 10 років в кабалі, і Тарасюк завів у це болото".

Водночас Я.Кендзьор зазначив, що без НРУ житиме лише тиждень, бо районні організації навіть змагаються за те, аби прийняти його в свою організацію. "Пішло змагання, які районні організації мають мене прийняти, висловила бажання і Шевченківська, Львівська, Пустомитівська, Старосамбірська. Так що я тиждень буду поза", - розповів нардеп.

Довiдка ZAXID.NET

25 січня рішенням другого етапу ХVIII з’їзду Народного руху України з партії було виключено голів Львівської та Тернопільської крайових організацій НРУ - народних депутатів України Ярослава Кендзьора та Івана Стойка, - повідомляє "Комерсант-Україна".

На знак протесту проти політики керівництва НРУ зі складу керівництва партії вийшла дружина В’ячеслава Чорновола Атена Пашко. Також з партії вийшов один із заступників Бориса Тарасюка Лесь Танюк.

Однією з причин конфлікту в НРУ стало зближення керівництва партії на чолі з Б.Тарасюком із БЮТ та відмова підтримувати курс Президента України Віктора Ющенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук