Мер Львова Андрій Садовий прокоментував вимогу посилити карантин у місті

Андрій Садовий висловився за відкриття фітнес-клубів

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що отримав листа від головного санітарного лікаря області із вимогою посилити в місті карантин. Він виступає проти посилення обмежень, натомість пропонує зробити невелике пом'якшення, аби дозволити роботу фітнес-клубів та спортзалів.

«Головний санітарний лікар області скерував мені листа, яким вимагає посилити карантин у місті Львові. З іншого боку є дуже багато звернень від різних середовищ, які вимагають послабити карантин в межах міста. Є статистика, яка не є дуже веселою. І я, чесно кажучи, маю дуже багато запитань до тих даних, які ми отримуємо від лабораторного центру. Але це буде окрема розмова… Є збільшення кількості позитивних ПЛР-результатів. Але і є збільшення кількості людей, які здають аналізи. І тому є пряма залежність: чим більше тестуємо, тим більше є позитивних ПЛРів», – розповів Андрій Садовий.

За його словами, право послабити карантин може лише обласна комісія за консультацією з Міністерством охорони здоров’я.

«Я би, чесно кажучи, сьогодні зберігав статус-кво. Єдине виключення я би зробив для спорту. Тому що важко пояснити людям, які хочуть займатись у спортзалах, коли ти йдеш в якийсь супермаркет, і є море людей, — а спортом не можна займатись. Спорт — це здоров’я. Тому таке виключення треба зробити. І я прошу обласну комісію мене в цьому підтримати», — додав Андрій Садовий.

Зазначимо, під час сьогоднішнього засідання обласної комісії техногенної безпеки карантин вирішили продовжити ще на тиждень, до 19 червня. Відтак усі обмеження щодо роботи приміського транспорту та фітнес-центрів залишаються в силі.

За офіційними даними МОЗ, станом на 12 червня Львівщина входить до переліку областей, де перевищено показник інцидентності захворювань на коронавірус – кількість нових випадків за останній тиждень в області складає 21,43 на 100 тис. населення. У той час дозволений МОЗ показник для послаблення карантину має становити менше ніж 12.

Попри продовження карантину львівські фітнес-клуби ще минулого тижня публічно оголосили про відновлення своєї роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук