Мер Львова просить міжнародні екологічні організації допомогти вивезти сміття з міста

«В місті склалась критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів»

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у місті критична ситуація із вивезенням ТПВ. У своєму відеозверненні Андрій Садовий розповів, що звернувся до міжнародних екологічних організацій, міст-партнерів та посольств іноземних держав з проханням про допомогу. Також відповідні звернення скерують у державні органи влади.

«На жаль, унаслідок різних обставин, в тому числі і адмінресурсу, нам один за одним закрили усі можливості для вивезення ТПВ. На сьогодні усі перевізники повідомили, що мають або дуже серйозні проблеми з вивезенням сміття, або ж взагалі не мають куди його вивозити», ― пояснив Андрій Садовий.

На засіданні комісії з надзвичайних ситуацій міста, яке відбулось сьогодні вранці, прийняли рішення повідомити державні органи влади про те, що в місті з’явились передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації.

«Я також звернувся до міжнародних екологічних організацій, міст-партнерів та посольств іноземних держав з інформацією про ситуацію, яка склалась, та проханням про допомогу. Потенційна екологічна криза може отримати міжнародний характер, а її наслідки відчути мешканці сусідніх держав», ― зазначив він.

Мер закликав львів’ян зменшити продукування нового сміття та сортувати його в тих місцях, де для цього облаштовані спеціальні контейнери.

«Я добре розумію, що причиною такої безпрецедентної ситуації стала принципова позиція «Самопомочі» в парламенті по багатьох питаннях. Питаннях, які мають характер національної безпеки та конституційного ладу в країні. Я не маю ані жодних повноважень, ані бажання торгувати інтересами країни навіть в таких надзвичайних умовах, які створені для Львова. Відтак буду діяти в межах тих повноважень та компетенцій, якими наділений як міський голова Львова», ― зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук