Мери українських міст зберуться на форумі у Львові

Володимир Балита, 7 березня 20138340
Мери українських міст зберуться на форумі у Львові
фото zaxid.net
Львів

28-29 березня у Львові пройде Форум місцевого самоврядування «Місцева влада: відповідальність без повноважень».

Як повідомили у Львівській міській раді, організацією Форуму займається Інститут міста.

«Захід присвячений проблемі розриву повноважень та зобов’язань органів місцевого самоврядування», – йдеться у повідомленні.

«З кожним роком повноваження органів місцевого самоврядування зменшуються, а відповідальність перед мешканцями зростає. Розрив повноважень та зобов’язань створили ситуацію, за якої місту делеговано відповідальність за забезпечення прав та комфорту мешканців, проте ця відповідальність ніяк не підкріплена повнотою повноважень і достатністю ресурсів. Особливо це стосується таких сфер, як управління бюджетом, містобудування, система оподаткування, управління земельними ресурсами, встановлення економічно обґрунтованих тарифів та створення сприятливих умов для інвесторів», - зазначають організатори.

Завданням Форуму – привернути увагу міжнародного співтовариства та українського суспільства до нових умов функціонування місцевої влади. Також під час зустрічей планують виробити спільне бачення та узгодити дії органів місцевого самоврядування українських міст, створити майданчик для діалогу між представниками органів місцевого самоврядування та центральних органів влади в Україні та прийняти резолюцію мерів українських міст до центральних органів влади.

На форум будуть запрошені міські голови українських та іноземних міст, представники Асоціації міст України, Асоціації селищних та сільських рад, представники міжнародних організацій (ПРООН, Офіс Ради Європи в Україні, Німецьке товариство міжнародного співробітництва, Фонд Фрідріха Науманна та ін.), представники дипломатичних місій, провідні українські та іноземні експерти у сфері повноважень місцевих органів влади та представники центральних органів влади.

Форум місцевого самоврядування організовують КУ Інститут міста, Львівська міська рада, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, за підтримки Офісу Ради Європи в Україні, Програми розвитку ООН в Україні, Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» та Німецького товариства міжнародного співробітництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук