Мерія Львова хоче уніфікувати зовнішній вигляд трамваїв, тролейбусів та маршруток

Найближчим часом у Львові оголосять конкурс на єдине брендування для громадського транспорту. Його мета – впорядкувати зовнішній вигляд та кількість реклами. Спочатку візьмуться за тролейбуси та трамваї, згодом і за маршрутки.

У Львівській міській раді закінчилися громадські слухання щодо брендування громадського транспорту у Львові. Початково на ньому пропонували схему "жовтий верх – малиновий низ" та обмеження площі реклами, що викликало особливо багато заперечень у рекламістів, інформує "Твоє місто".

"Пропозиція провести конкурс на уніфіковану схему розфарбування наших трамваїв, тролейбусів та автобусів дуже розрядила ситуацію і не викликала суттєвих заперечень", – написав у своєму блозі громадський активіст, архітектор Олександр Шутюк. 

Конкурс складатиметься із двох частин: кольорового оформлення транспорту та визначення місця і кількості реклами.

"За тиждень-два ми оголосимо конкурс на найкраще оформлення міського транспорту. Наразі розробляємо тільки положення, продумуємо умови та склад жюрі. Через місяць плануємо обрати переможця", – розповіла начальник відділу міжвідомчих проектів Львівської міськради Олена Хестанова.

Чиновник зазначила, що в першу чергу місто розраховує на допомогу рекламних та дизайнерських агенцій і художників. Однак конкурс відкритий для усіх охочих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук