Мерія Львова оголосила конкурс на підтримку громадських організацій

Львівська міська рада оголосила конкурс на фінансову підтримку громадських організацій для покриття видатків на оренду приміщень на 2014 рік.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані як неприбуткові, виконують суспільно значимі для міста функції та орендують приміщення, що перебувають у комунальній власності.

Як розповів ZAXID.NET начальник відділу громадського партнерства Юрій Лукашевський, багатьом громадським організаціям важко платити повну орендну плату, тому міська рада вкотре оголошує цей конкурс, аби допомогти розвивати ініціативи.

За словами чиновника, процент фінансової допомоги вищий для громадських організацій, які мають спеціальний напрямок, наприклад, займаються підтримкою соціально незахищених верств населення. Також він зазначив, що організації можуть отримати від 10 до 95% покриття орендної плати з міського бюджету.

«Конкурсна комісія перевіряє, чи використовують організації приміщення так, як вони задекларували це у заяві,а також напрям їхньої діяльності, і відповідно до того визначається відсоток фінансової допомоги» – резюмував Лукашевський.

Ознайомитись з правилами подачі заявки можна на сайті Львівської міської ради.

Додамо, що кінцевий термін прийому документів до 18.00 25 червня 2014року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук