Мерія оштрафувала партію пенсіонерів за нищення пам’ятки архітектури у Львові

Замість вікна у підвальному приміщенні на вул. Менделєєва, 5 почали вибивати двері

Львівська мерія оштрафувала на 1700 грн «Партію захисту пенсіонерів України в Львівській області» за незаконно вибиті двері замість вікна у пам’ятці архітектури на вул. Менделєєва, 5. Через суд з нею розірвуть договір оренди, а також зобов’яжуть повернути приміщення до попереднього стану.

На початку липня на «Гарячу лінію міста» надійшла скарга від письменниці Гаськи Шиян про те, що на вул. Менделєєва, 5 орендар нищить пам’ятку архітектури. Замість вікна у підвальному приміщенні почали вибивати двері. Приміщення площею 22,2 м2 є у комунальній власності, а зараз перебуває у оренді «Партії захисту пенсіонерів України в Львівській області». Місцеві мешканці переконані, що орендар немає документів на проведення таких робіт у пам'ятці архітектури.

У мерії розглянули скаргу Гаськи Шиян та підтвердили, що роботи у пам’ятці архітектури справді проводять самовільно. Зараз працівники управління комунальної власності ЛМР готують судовий позов щодо розірвання договору оренди та щоб зобов’язати орендаря повернути приміщення до попереднього стану.

У підвальному приміщенні на вул. Менделєєва, 5 замість вікна вибили двері

Також 8 липня управління охорони історичного середовища ЛМР оштрафувало «Партію захисту пенсіонерів України в Львівській області». В управлінні ZAXID.NET уточнили, що йдеться про 1700 грн штрафу.

Житловий будинок на вул. Менделєєва, 5 є пам’яткою архітектури місцевого значення. Він був зведений у 1910 році.

Голова «Партії захисту пенсіонерів України в Львівській області» Вячеслав Петросян заявив ZAXID.NET, що вони не мають наміру встановлювати двері у будинку на вул. Менделєєва, 5, а лише хочуть замінити одне вікно на інше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук