Мерія застерігає львів’ян від купівлі квартир ПрАТ «Ірокс»

СуспільствоОрися Шиян, 4 серпня 201724691
Мерія застерігає львів’ян від купівлі квартир ПрАТ «Ірокс»
фото novobudovy
Проект будинку на Антонича

Мешканців закликають не купувати квартири у новобудовах ПрАТ «Ірокс» у Львові. Йдеться про будинки на вул. Антонича, 1, Шевченка, 418 та на Тернопільській, 42. У департаменті містобудування ЛМР підтвердили, що Львівська міська рада не надавала ПрАТ «Ірокс» земельних ділянок для будівництва житла на жодній з вказаних адрес.

За інформацією юридичного департаменту ЛМР, ПрАТ «Ірокс» здійснює будівництво без жодних дозвільних документів, через що мешканці не зможуть оформити право власності на квартири.

«Для проведення робіт земельна ділянка «Іроксу» не надавалася. Маємо листи з управління земельних ресурсів, є листи з управління державного кадастру, які підтверджують, що земельна ділянка, де проводиться будівництво, відноситься до земель, які не надані у користування. Оскільки в них немає земельної ділянки, в них немає дозволу навіть на проект відведення земельної ділянки», ‒ пояснили в юридичному департаменті ЛМР.

Щодо будівництва на вул. Шевченка, 418 були неодноразові судові засідання. Підприємство не отримувало містобудівних умов, земельна ділянка не передавалася у власність чи користування. Тому люди, які придбали житло у ПрАТ «Ірокс», мусять через суд визнавати право власності на квартиру. Сам «Ірокс» не може надати у власність квартири, бо не має права власності на будинок в цілому, додали юристи міської ради.

«Управління архітектури департаменту містобудування не погоджувало проектної документації, не затверджувало та не видавало містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок на будівництво багатоповерхових житлових будинків на вул. Антонича, 1, вул. Т.Шевченка, 418 та вул. Тернопільській, 42 (забудовник ПрАТ «Ірокс»)», ‒ підтвердив департамент містобудування ЛМР.

До слова, Львівська міська рада оновила онлайн карту, за допомогою якої мешканці, що хочуть придбати квартиру, можуть перевірити новобудову на «скандальність». Як повідомив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, за допомогою карти можна перевірити наявність чи відсутність необхідних містобудівних умов та обмежень або ж відповідність поверховості чи інших параметрів отриманих вихідних даних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук