ДАБІ заборонила будівництво двох житлових комплексів компанії «Ірокс» у Львові

ЖК "Львівська брама" на вул. Шевченка, 418

Інспекція держархбудконтролю провела низку перевірок щодо будівництва на вул. Тернопільській, 42, Шевченка, 418 та Величковського, 61, 62 у Львові, замовником яких є ПрАТ «Ірокс». Через виявлені містобудівні порушення видано накази про анулювання дозволів на виконання будівельних робіт за двома адресами: вул. Тернопільська, 42 та Шевченка, 418, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Щодо реконструкції нежитлового приміщення під багатоквартирний житловий будинок з добудовою та надбудовою з нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою на вул. Тернопільській, 42, то забудовник не надав до перевірки потрібні документи, зокрема й документ на право користування земельною ділянкою. Тому було складено припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, а також низку приписів про усунення порушень. Але забудовник не виконав вимог, натомість і далі тривають роботи із влаштування фундаментів. Тож 26 жовтня Інспекція видала наказ про анулювання замовнику будівництва дозволу на виконання будівельних робіт від 13 березня 2008 року.

Не допустили посадових осіб Інспекції й на об’єкти будівництва на вул. Т. Шевченка, 418 (житловий комплекс «Львівська брама») для проведення перевірки, через що й було видано припис призупинити роботи, а компанію оштрафовано.

Окрім того, за інформацією відділу Держгеокадастру у м. Львові та юридичного управління ЛМР, земельна ділянка на вул. Шевченка, 418 не перебуває у власності або користуванні ПрАТ «Ірокс». Тому 26 жовтня Інспекція видала наказ про анулювання дозволів на виконання будівельних робіт від 7 квітня 2008 року.

Щодо інших двох будмайданчиків, замовником робіт яких є ПрАТ «Ірокс», то і на вул. Величковського, 61, 62, де будують 9-поверхові багатоквартирні житлові будинки із вбудованими об’єктами соціально-побутового обслуговування, представників ДАБІ також не допустили. Інспекція склала протокол про правопорушення, оштрафувала замовника, а також видала припис, яким зобов’язала «Ірокс» забезпечити доступ посадових осіб Інспекції до вказаних об’єктів. Якщо вимог не буде виконано, то також можуть зупинити будівельні роботи.

Як інформував ZAXID.NET, раніше у самих мешканців новобудови на вул. Шевченка, 418 був конфлікт із забудовником, люди навіть перекривали дорогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук