Мешканка Жовкви відстоює прибудинкову територію

Суспільство14 червня 2016, 11:28 879 0

Замість подвір'я — кіоск. Мешканка Жовкви Наталія Собко вже кілька місяців відстоює прибудинкову територію перед її будинком. Ремонт взуття обладнав один із сусідів. Окрім того, провадить діяльність вже більше року без договору оренди.

«Ціле місто сюди носить взуття, це як прохідний двір на вулиці. Люди, які приходять — смітять, якщо стоїть машина на вулиці, то її можуть зачепити, а може статись і крадіжка», — сказала мешканка будинку Наталія Собко.

В міськраді запевняють, що коли кіоск встановлювали, то всі власники квартир, принаймні ті, що мешкають в Україні, дали згоду. Та й підприємець справно сплачує оренду.

«Станом на сьогодні будинок перебуває на балансі нашого комунального підприємства. І, власне, право на розпорядження землею має міська рада за згодою співвласників квартир», — зазначив міський голова Жовкви Петро Вихопень. 

Дружина підприємця каже, що його діяльність заважає не всім мешканцям.

Та правозахисник певна — навіть якщо один мешканець проти, то зазіхати не прибудинкову територію не можна. Питання винесли на виконком міської ради. Однак рішення прийняли на користь ремонту взуття і продовжили оренду підприємцю.

«Дивно, що члени виконкому погодилися з тим, що воно дійсно так є: на прибудинковій території не можна здійснювати такі об’єкти, але, поряд з тим, вони прийняли рішення, яке вважають справедливим і тільки дають людині право на працю», — розповіла адвокат Іванна Огородник.

Тож адвокат певна, що прийняте рішення не відповідає законодавству. Далі справу вирішуватимуть у судовому порядку. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук