Мешканці Левандівки виступили проти будівництва скейт-парку

СуспільствоО.П., 16 квітня 201620656
Сквер, проти якого виступили мешканці Левандівки

Сквер зі скейт-парком, який мали цього року створити на вулиці Широкій, облаштовувати не будуть через протести місцевих мешканців. Про це сьогодні повідомив автор проекту і працівник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк у своєму блозі.

Коли після успішного прикладу скейт-парку на Богдана Хмельницького активісти запропонували облаштувати подібні майданчики й у інших районах, адміністрація Залізничного району виступила з пропозицією облаштувати скейт-парк на Левандівці. Для цього райадміністрація запропонувала вільну ділянку на вулиці Широкій.

За словами Олександра Шутюка, після розробки проекту, було проведено кілька зустрічей - у міській раді та презентація для мешканців у районній адміністрації.

Такий вигляд мав би мати оновлений сквер (візуалізація проекту з блогу Олександра Шутюка)

«Ці зустрічі пройшли цілком позитивно та конструктивно - були переважно невеликі технічні зауваження», - пише автор проекту.

Але під час останньої презентації, яка відбулась 9 квітня, мешканці висловились рішуче проти створення скверу. За словами Олександра Шутюка, присутні висували звинувачення та вимоги, які суперечили одна одній. Єдине, що їх об'єднувало - небажання мати сквер зі скейт-парком.

«Одні кричали, що на Левандівці і так купа спортивних секцій - боксу та важкої атлетики - і ніяких лівих скейт-парків їм тут не треба. Інші вимагали зробити футбольне поле, ще інші - дитячий майданчик, ще інші казали, що проти взагалі будь-чого та погрожували поламати все, що буде збудовано. На тих поодиноких людей, які починали казати, що якась альтернатива боксу та штанзі буде дуже доречною відразу шикали: "А ти хто такий/така взагалі? І чого тут за всіх розписуєшся?!". Ще була одна старша жінка, яка казала, що: "Колись тут церква хотіла збудувати релігійно-освітній центр для дітей, їм тоді не дали, а тепер, значить якийсь скейт-парк тут вже хочуть робити? Та що ж це таке коїться?"», - описує зустріч з мешканцями Олександр Шутюк.

Присутні, які підтримували проект оновлення скверу, стверджували, що противників проекту вони побачили на цій зустрічі вперше.

В результаті обговорення автори проекту вирішили провести додаткове анкетування мешканців району. Його результати виявились невтішними: мешканці Левандівки висловились «за» футбольне поле і «проти» скейт-парку.

Олександр Шутюк зазначив, що збудувати футбольне поле на цій ділянці неможливо через її розташування, та додав, що неподалік, в глибині кварталу, є шкільний стадіон. 

«Ця ділянка, виходить, залишиться порожньою, адже те, що хоче громада, на ній облаштувати неможливо, тоді як альтернативні варіанти нею категорично не сприймаються. Громада сказала "ні" - значить ні. Демократія», - підсумував автор проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук