Мешканці Львівщини отримали вільний доступ до містобудівної документації

СуспільствоОльга Гринько, 24 березня 20176250

У Львівській облдержадміністрації громадськості презентували інформаційний портал містобудівного кадастру. Тепер мешканці матимуть вільний доступ до геопросторових даних, генеральних та детальних планів населених пунктів, а відтак зможуть ознайомитися із містобудівною документацією. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

«На сьогодні відкритість матеріалів містобудівної документації – це єдиний важливий інструмент для протидії різним незаконним речам, в тому числі й забудовам. Мешканці переважно знають про розташування незаконних об’єктів, а доступність до генеральних планів дозволить перевірити такі факти. Таким чином доступ до цієї інформації дасть змогу громаді впливати на рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування», – розповіла т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук.

За словами Оксани Ткачук, на Львівщині сьогодні усі міста обласного значення, всі селища та міста районного значення на 100% забезпечені містобудівною документацією, а також на 70% забезпечені інші населені пункти області.

«Що будується поруч, яка інфраструктура є на території, де той чи інший громадянин проживає, що і як впливає на ціну житла – ці всі питання найбільше цікавлять громадян. І, фактично, відповідь на них може надати наша геоінформаційна система», – пояснила Оксана Ткачук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук