Мешканці вимагають зупинити будівництво на «Знесінні» і блокують в'їзд техніки

Головні новини Львова 06.03Вікторія Іваскевич, 6 березня 2017, 19:26 1768 1

Майданчик у львівському парку «Знесіння», де мають спорудити готельний комплекс, заблокували місцеві мешканці. Стежать, аби за паркан не заїжджала будівельна техніка. У січні Вищий господарський суд України повернув справу до Господарського суду Львівської області. Останній ще 20 лютого заборонив на вул. Довбуша проводити будь-які роботи.

Зараз біля будівельного майданчика на Довбуша, мешканці прилеглих вулиць чергують цілодобово.

«В нас організувалась така варта громадська. Мешканці прилеглих вулиць Княжа, Довбуша, Митрополита Липківського, Кривоноса, Барвінських, люди навіть з інших районів приїжджають і вартують тут, не допускають вантажівки на будівництво», ― пояснює Ірина, мешканка вулиці Довбуша.

Запевняють, що звідси не підуть, допоки земельній ділянці не повернуть колишній вигляд. Мовляв, саме будівництво і постійна робота техніки ― небезпечні для сусідніх будинків. Та й парк має залишатися парком.

«Це має бути природа. Тут потрібно зробити парк, щоб люди могли сюди ходити. Тут не можна нічого будувати ― чи це готель, чи це житлові будинки», ― обурюється ще один мешканець мікрорайону Володимир.

Та головне, розповідають люди, ще донедавна на майданчик заїжджала техніка, попри те, що суд заборонив продовжувати тут роботи. Представник забудовника запевняє: ухвали суду дотримуються.

«Нам дотепер ще суд не надіслав і не видав на руки повного тексту ухвали про заборону. Ми її отримали копію 27-го лютого разом з постановою про відкриття виконавчого провадження. Станом на сьогоднішній день ухвала суду добровільно виконана ТОВ «Архібуд» в тій частині, що його стосується і роботи на зазначеній земельній ділянці не проводяться», ― каже директор ТОВ «АрхіБуд» Наталія Барбадин-Дунець.

А от чи велися роботи після арешту ― вже перевіряє військова прокуратура. За фактом невиконання рішення суду відкрили кримінальне провадження. Працівники прокуратури вже оглянули земельну ділянку.

«Під час огляду вказаної земельної ділянки зафіксовано сліди від важкої техніки. Крім цього, зафіксовано сліди викорчуваних дерев та наявність пнів різного діаметру на вказаній земельній ділянці. Разом з тим на схилах ділянки містяться насипи ґрунту, що свідчить про збільшення її площі», ― зазначив т.в.о.начальника відділу військової прокуратури Західного регіону Василь Слободзян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук