Мешканцям Малехова представили напрацювання французької компанії «Egis» щодо проблеми ТПВ

СуспільствоОльга Гринько, 23 травня 20177270

У віторок, 23 травня, в Малехові відбулась зустріч із депутатами, членами виконавчого комітету Малехівської сільської ради та мешканцями. Представники компанії «Egis» запрезентували попередні напрацювання щодо комплексного вирішення проблеми ТПВ. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Під час зустрічі представники французької компанії «Egis» наголосили на двох важливих моментах роботи. Це підготовка проекту будівництва нового сміттєпереробного комплексу та рекультивація полігону в с. Великі Грибовичі. За попередніми дослідженнями, найкращою ділянкою для розміщення нового заводу експерти обрали територію ТЕЦ-2. Щодо рекультивації полігону в Грибовичах, напрацювання ще тривають. Як зазначили представники компанії «Egis», обиратимуть спосіб, який буде найбільше спрямований на екологічну складову.

Під час зустрічі презентували план першочергових протиаварійних заходів на полігоні в с. Великі Грибовичі.

Нагадаємо, сьогодні Крістофер Раунд, керівник проекту французької компанії «Egis», представив попередні напрацювання журналістам. А раніше, наприкінці травня, французька компанія «Egis» презентувала науковцям у НУ «Львівська політехніка», учасникам міжнародного Екологічного форуму, та депутатам Львівської міської ради розроблену стратегію поводження з ТПВ для Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук