Компанія Egis презентувала депутатам Львівської міськради план заходів вирішення проблеми з ТПВ

СуспільствоС.Л., 28 квітня 20176171
Представники французької компанії зустрілись з депутатами ЛМР

У п’ятницю, 28 квітня, французька компанія Egis презентували депутатам Львівської міської ради план заходів вирішення проблеми з ТПВ для Львова. Зокрема було представлено технічні рішення щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва нового сміттєпереробного комплексу. Аналогічні роботи фірма Egis проводила в Марселі та Аяччо, Франція.

Це вже третє представлення компанією Egis розробленої стратегії поводження з відходами протягом цього тижня. Перша презентація відбулася в середу, 26 квітня, перед науковцями у НУ «Львівська політехніка», а вчора стратегію було презентовано на міжнародному Екологічному формі.

«Представники компанії Egis розповіли як відбуватиметься реалізація цього проекту, які компоненти будуть включені: огляд загальної системи збору ТПВ, тобто що саме зараз можна зробити, щоб зменшити об’єм сміття; технічні рішення по рекультивації полігону в Грибовичах; можливості будівництва нового сміттєпереробного заводу і нового полігону. Про усі ці компоненти, план дій, як ці роботи будуть виконуватися, та ознайомлення зі своїм досвідом в цих роботах, зокрема у Францій, представники Egis доповіли депутатам львівської міської ради», - розповіла Ольга Сивак, начальник управління інвестицій ЛМР.

Нагадаємо, 17 березня Львівська міська рада підписала меморандум про співпрацю з французькою компанією Egis щодо проекту поводження з твердими побутовими відходами, зокрема підготовки комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами, включаючи об’єкти збору, переробки, утилізації ТПВ у Львові. Фінансуються ці роботи грантовими коштами в сумі 650 тис євро від Фонду вивчення та підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук