Міліції Самбора передали нові автомобілі марки «Renault»

Головні новини Львова за 10.06Ірина Ващишин, 10 червня 2015, 14:48 1439 0

Міськвідділ Самбора, що на Львівщині, отримав чотири нові автомобілі. Автівки марки «Renault» правоохоронцям передали для патрулювання міста.

«Ми надали автомобілі, створили певну кількість екіпажів, які будуть виїжджати першими на місця пригод до людей, які потребують допомоги міліції», – розповів начальник ГУМВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

Відбулося це в межах пілотного проекту з реформування правоохоронних органів Львівщини. Експерти обласного УМВСУ майже рік вивчали досвід європейських країн. Розпочати його запровадження вирішили в Самбірському міському відділі.

Завдяки цьому проекту в Самборі збільшили кількість правоохоронців на 12 осіб. Нових стандартів самбірських полісменів навчатимуть європейські колеги. Реагувати на дзвінок до міліції вони вимагають за лічені хвилини.

«Коли люди телефонують на 102, вони мають бути впевнені, що поліція відреагує так, як треба. Зараз місцева поліція, звичайно, реагує, але в майбутньому це буде краще», – запевнив заступник Голови консультативної місії ЄС з реформування сектору безпеки Юг Фанту.

У міськвідділі Самбора буде сім оперативних груп. А співробітники завдяки такому штатному розпису зможуть мати восьмигодинний робочий день та два вихідні щотижня.

«Саме в Самборі ми хочемо випробувати нові ідеї, пов`язані із суттєвим збільшенням людей, які охороняють громадський порядок і значно краще для цього споряджені», – прокоментував голова експертної ради з реформування міліції при МВС України Євген Захаров.

Тим часом самбірчан автори проекту просять оновленій міліції не лише допомагати, а й звертатися з конструктивною критикою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук