У Самборі стартувала практична фаза проекту реформування міліції Львівщини

Сьогодні, 9 червня, у Самборі стартує практична фаза першого в Україні проекту реформування міліції. Результати цього експерименту ляжуть в основу реформування інших підрозділів ОВС Львівщини та України.

Метою експерименту є змінити принципи і підходи до роботи правоохоронців таким чином, щоб вони швидше і якісніше реагували на повідомлення громадян про злочини та правопорушення, більше часу та зусиль приділяли охороні громадського порядку та повернули довіру населення до правоохоронних органів, інформує ГУ МВС на Львівщині.

Напередодні презентації проекту, 8 червня, представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Удо Моллер, Йоахім Петерс, Крістіане Бук, керуючий справами виконавчого комітету Самбірської міської ради Мирон Заріцький, заступник начальника штабу Головного управління МВС України у Львівській області підполковник міліції Сергій Гривняк та начальник Самбірського міськвідділу міліції майор міліції Василь Черепущак провели робочу  нараду з особовим складом Самбірського міськвідділу міліції.

Під час наради до особового складу міськвідділу довели суть експерименту та провели інструктаж.

«У першу чергу ми повинні вирішити питання швидкого та ефективного реагування на звернення громадян. Для цього територію міста та Самбірського району цілодобово патрулюватимуть групи швидкого реагування на службових автомобілях. Про успіх експерименту свідчитиме  збільшення кількості дзвінків на 102. Ми повинні добитись того, що люди знов почнуть довіряти міліції», - розповів начальник Самбірського міськвідділу міліції майор міліції Василь Черепущак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук