У Львові розпочали перевірку фізичної підготовки майбутніх патрульних поліцейських

У Львові розпочали перевірку фізичної підготовки майбутніх патрульних поліцейських

У четвер, 28 травня, розпочався третій етап відбору кандидатів у патрульну поліцію – перевірка фізичної підготовки, яка відбувається на стадіоні «Динамо», що на вул. Яневій,10 у Львові.

За словами заступника начальника управління кадрового забезпечення МВС Львівщини Романа Баховського, після тесту на визначення рівня загальних знань та медичного огляду залишилося приблизно 60 – 70% кандидатів.

«У цьому тестуванні нам дуже допомагають викладачі кафедри фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ та Львівського університету фізичної культури. Також до фіксування результатів залучені працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області», – зазначив він.

Сьогодні на іспити з фізпідготовки запросили 450 конкурсантів. Тестування передбачають підтягування (для дівчат – віджимання від підлоги), а також біг на сто та на тисячу метрів.

«Спочатку реєстрація, формуються групи по вісім осіб. Претенденти з паспортом та медичною довідкою отримують номери, далі розминка та інструктаж. Доводимо до кожного, які вправи потрібно буде виконати і як правильно їх виконувати», – цитує слова начальника кафедри фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ Сергія Котова прес-служба МВС.

Перший тест – підтягування, далі, практично без перерви, стометрівка, після неї – крос.

«Досить важко, особливо у моїй віковій категорії, але нічого – все виконав», – поділився враженнями 33-річний, претендент на звання поліцейського Роман.

Найбільше, за словами кандидатів, вони переживають за підтягування, проте більшість підготовлені досить непогано і випадки, коли хлопці підтягуються по 15 – 20 разів зовсім не рідкість.

«Далі наших майбутніх поліцейських чекають психологічні тести, навчання та екзамени. Я вже бачу багато достойних хлопців та дівчат, котрі досить непогано справляються з тестами, тому є всі підстави вважати, що новий підрозділ поліції буде укомплектований кращими», – підсумував заступник начальника ГУМВС України у Львівській області міліції Сергій Зюбаненко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук