Стати патрульним поліцейським у Львові. Тести

Журналіст спробував скласти тест на загальний рівень знань

БлогиВолодимир Рихліцький , 18 травня 2015 31297
Володимир Рихліцький
Журналіст ZAXID.NET

Після того, як журналіст ZAXID.NET в рамках експерименту написав заяву на вступ у нову патрульну поліцію, настав черговий етап відбору кандидатів – визначення загального рівня знань, який відбувався у формі тестування на комп’ютерах.

Попередньо, за кілька днів до тестів зателефонували організатори та повідомили, що іспит відбуватиметься на вул. Кривоноса, 1 у Львові на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Призначили на 10:30.

На ранок біля будівлі збирається кілька десятків охочих стати патрульними поліцейськими. Загалом сьогодні до кінця дня мають пройти тестування 450 кандидатів. Однак їх розділили на групи і кожній призначили свій час.

Усіх присутніх розподіляють на 6 груп по 15 людей. Перед тестуванням проводять короткий інструктаж,  усіх просять вимкнути мобільні телефони та інші електронні пристрої. Не можна користуватися нічим, окрім власної голови. На вирішення тестів відведено 90 хвилин. Аудиторію зачиняють – нікому під час іспиту виходити не можна.

У всіх учасників двічі перевіряють паспортні дані: на вході у будівлю МВС та перед входом до аудиторії. Кожному видають персональний одноразовий логін та пароль для входу в комп’ютерну систему.

Тестування чимось нагадує шкільне зовнішнє незалежне оцінювання. Тест складається із 60 питань різного рівня складності та тематичного спрямування. Перевіряють логічне мислення, математичні знання, рівень загальної обізнаності з географії, біології, української мови.

Під час тестування доводиться пригадати табличку множення та додавання-віднімання у стовпчик. Геометричні обчислення площі та інші математичні операції. Зокрема майбутній поліцейський повинен вміти додавати, віднімати та множити тризначні числа без калькулятора, розв’язувати логічні задачі, знати у якій частині світу розташований Еквадор та яка столиця Чехії, грамотно будувати речення.

Тестування завершується. Жоден з учасників не виходить раніше відведеного терміну, хоча така можливість була. Кожному комп’ютер одразу показує результат. 48 із 60.

Середній бал тестування (опитування київських курсантів)

Дорогою цікавлюся, хто скільки балів отримав – 38, 35, 34… Кандидати скаржаться на те, що було замало часу для вирішення тесту. Дехто каже, що було складно з математикою. 34-річний колишній працівник банку Андрій набрав 32 бали. Каже, із математикою проблем не було, але не вистачило часу, тому навіть не встиг розв’язати усі тести.

Загалом у патрульну службу МВС Львова написали заяви понад 8 тис. кандидатів. Організатори тестування сподіваються, що всі вони пройдуть тест на визначення загального рівня знань орієнтовно за 2 тижні.

Продовження буде…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук