Мінімальну зарплату співробітників прокуратури збільшать до ₴7 тис.

СуспільствоАндрій Стець, 19 жовтня 201618510

Мінімальна заробітна плата працівників прокуратури в Україні збільшиться на 40% і складе як мінімум 7 тис. грн. Про це в середу в ході представлення нового прокурора Запорізької області заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, повідомляє «Укрінформ».

«З нового року заробітна плата у всіх ланках прокуратури збільшиться. Стартова зарплата в місцевій прокуратурі співробітників першого року найму буде починатися з 7 тис. грн. Це майже 40% збільшення», – повідомив Луценко.

За його словами, «це не багато, особливо в порівнянні з НАБУ (Національне антикорупційне бюро України), куди так багато наших випускників прагне потрапити, і тим не менш, будь ласка, всі ті, хто залишається працювати, знайте, що ваша зарплата збільшена і ваша спина закрита, якщо ви йдете на протистояння з серйозним супротивником».

Крім того, Луценко заявив, що сьогодні він підписав указ про реорганізацію центрального апарату Запорізької обласної прокуратури, що дає можливість нового обласного прокурора призначати керівників підрозділів відомства на його розсуд.

При цьому генпрокурор просив врахувати, щоб при оголошенні конкурсу на призначення місцевих прокурорів керівництво звернуло увагу на тих кандидатів, «які хочуть працювати і хочуть змінювати ситуацію».

«Суспільство розглядає прокуратуру, як старий пострадянський монстр, який не займається тим, чим має займатися. Я намагаюся довести зворотне. Мені здається, що активність центрального апарату і більшості нових прокурорів дає сигнали про оздоровлення системи», – сказав генпрокурор України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук