МОЗ ініціює повернення обов'язкових надбавок деяким категоріям лікарів

СуспільствоАндрій Стець, 18 жовтня 20163680

Міністерство охорони здоров'я ініціювало повернення обов'язкових надбавок деяким категоріям лікарів. Про це 18 жовтня повідомила прес-служба МОЗ.

Як йдеться у повідомленні, МОЗ ініціювало скасування постанови Кабінету міністрів №95 від 25 березня 2014 року, яким окремі категорії лікарів були позбавлені надбавок до зарплати.

«У 2014 році Міністерство фінансів без узгодження з Міністерством охорони здоров'я вирішило, що надбавки працівникам екстреної допомоги, фтизіатрам, які працюють у тубдиспансері, і лікарям первинної ланки є необов'язковими. Ми хочемо поборотися за лікарів і домогтися від уряду скасування 95-ї постанови», – констатував перший заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

У відомстві зазначили, що ухвалення запропонованого МОЗ проекту постанови, що скасує обмеження надбавок, не стане додатковим навантаженням для бюджету й водночас підвищить мотивацію серед медиків і зніме соціальну напругу.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада ввела обов'язкове проходження студентами вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки офіцерів запасу медичної служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук