Студентів медичних вишів зобов'язали проходити військову підготовку

СуспільствоАндрій Стець, 18 жовтня 201620511
Студентів медичних вишів зобов'язали проходити військову підготовку
фото УНІАН
Студенти-медики стануть офіцерами запасу медичної служби

Верховна Рада ввела обов'язкове проходження студентами вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки офіцерів запасу медичної служби. За прийняття в цілому законопроекту №2210а проголосували 238 депутатів, повідомляють «Українські новини».

Зокрема, військову підготовку за програмою офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку будуть проходити громадяни України, які мають освітню ступінь у вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладах України, придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.

Очікується, що реалізація норм законопроекту сприятиме відновленню системи підготовки студентів вищих медичних навчальних закладів для надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях і в умовах бойових дій, створенню професійно підготовленого мобілізаційного ресурсу загальнодержавної системи медичного забезпечення в особливий період, мінімізації людських втрат, захисту та збереженню життя і здоров'я як військових, так і цивільних осіб у мирний і воєнний час, а також посиленню національної безпеки й оборони.

Нагадаємо, що під час сьогоднішнього засідання українські парламентарі дозволили демобілізацію батьків інвалідів, а також проголосували за рішення дозволити учасникам АТО раніше виходити на пенсію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук