Депутати ВРУ дозволили демобілізацію батьків інвалідів

СуспільствоАндрій Стець, 18 жовтня 20163940

Верховна Рада дозволила військовослужбовцям йти зі служби, якщо вони утримують дітей-інвалідів першої або другої груп. За ухвалення законопроекту №1448 в цілому проголосували 233 депутати, пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно із законом, під час дії особливого періоду від військової служби звільняються матері (батьки) - військовослужбовці, які утримують повнолітню дитину віком до 23 років, якщо він (вона) є інвалідом першої або другої групи, в тому випадку якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати службу.

Також причиною для звільнення від служби стало утримання дитини-інваліда підгрупи А віком до 18 років, якщо батько не висловив бажання продовжувати військову службу.

Як очікується, реалізація норм законопроекту створить умови для термінової демобілізації військових, які перебувають на військовій службі в особливий період, на утриманні яких перебувають діти-інваліди першої або другої груп.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада не змогла подолати вето президента на закон, який дозволяв добровольцям, котрі підписали контракт у час АТО з формулюванням «до кінця дії особливого періоду», піти зі служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук