Міністерство праці Білорусі запропонувало вакансії українським лікарям із зарплатою до $350

ЕкономікаЮлія Поліковська, 13 листопада 20165980

Міністерство праці та соціального захисту Білорусі оновило перелік організацій та вакантних робочих місць для можливого працевлаштування громадян України, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Українцям пропонують вакансії лікарів, медсестер, фельдшерів, лісників, кухарів, зоотехніків, операторів машинного доїння.

У всіх випадках обіцяють надання житлового приміщення – місця в гуртожитку або житловий будинок. Максимальну зарплату пропонують лікарям-терапевтам – до 700 білоруських руб., в еквіваленті понад $350. Зоотехнікам і операторам машинного доїння пропонують зарплату у 250 білоруських руб., в еквіваленті – $125.

Як випливає з переліку, найбільше вакансій для українських громадян є у Мінській області – 112. На другому місці – Гомельська область (31 вакансія), на третьому – Вітебська (18). У Гродненській і Могилевській областях передбачено по 12 вакансій для громадян України, в Брестській – 9.

«Сьогодні з нашого боку надано допомогу в працевлаштуванні і отриманні житла особам, змушеним залишити Україну через конфлікт. За даними комісара ООН у справах біженців, з початку кризи в Білорусію прибуло близько 160 тис. українських біженців», – прокоментував посол Білорусі в Україні Ігор Сокіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук