Міністерство юстиції вирішило закрити 8 виправних колоній

В’язнів переведуть в інші установи, а персоналу запропонують нову роботу

Міністерство юстиції вирішило закрити вісім колоній для оптимізації роботи. Ув’язнених переведуть в інші установи, а персонал звільнять та запропонують роботу в найближчих виправних установах або в міжрегіональних управліннях Мін'юсту.

Як розповіла заступниця міністра юстиції Олена Висоцька у відеозверненні, оприлюдненому на Facebook-сторінці Мін’юсту 9 липня, комісія з оптимізації установ виконання покарань під час засідання 6 липня вирішила закрити такі колонії:

  • Ковельська виховна колонія (Волинська область);
  • Черкаська виправна колонія №62 (Черкаси);
  • Дергачівська виправна колонія № 109 (Харківська область);
  • Жовтоводська виправна колонія №26 (Дніпропетровська область);
  • Ігренський виправний центр №133 (Дніпро);
  • Чорноморська виправна колонія №74 (Одеса);
  • Ширяївський виправний центр №111 (Одеська область);
  • Устинівський виправний центр №37 (Кіровоградська область).

За її словами, після закриття засуджених переведуть до інших установ відбування покарання – «як правило, з кращими умовами».

«Це дозволить оптимізувати систему, зменшити поточні та капітальні видатки на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби. Майнові комплекси, де були установи виконання покарань, які підлягають консервації, будемо пропонувати інвесторам, аби покращувати нашу інфраструктуру, зокрема, ремонтувати або будувати нові слідчі ізолятори», – сказала Олена Висоцька.

Закриття частини в’язниць міністр юстиції Денис Малюська анонсував у кінці травня. За його словами, в Україні жодна в’язниця не заповнена на 100%, натомість переповнені слідчі ізолятори. У Міністерстві юстиції вже заявляли, що планують виставити на продаж тюрми, які зараз не використовують, проте для цього Верховна Рада має ухвалити відповідний законопроект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук