Міністр культури РФ пропонує замінити йогу лезгінкою

Президент РФ Володимир Путін провів нараду з питання патріотичного виховання молоді. Способи захисту молодих росіян від "згубного впливу Заходу" з метою збереження "традиційних духовних і моральних цінностей" і зміцнення дружби народів, які живуть в РФ увійшли до порядку денного засідання президентської ради з міжнаціональних відносин, пишуть російські ЗМІ.

На засіданні знову відзначився міністр культури РФ Володимир Мединський, відомий своєю сенсаційною зайвою про зайву хромосому у росіян та різноманітними ініціативами. Мединський заявив, що йога та феншуй "нетрадиційні" для Росії. У зв'язку з цим Мединський запропонував замінити іноземні захоплення на "баттли з лезгінки". За його словами, такі заходи дозволяють знизити підліткову злочинність.

Він закликав "в кожному регіональному будинку народної творчості створити відділи традиційної народної культури, де працюватимуть фольклористи, етнографи, краєзнавці", і "взагалі краще підтримувати в наших ДК не хатха-йогу і феншуй, а майстер-класи традиційних технологій для дітей: від народних бойових мистецтв до народної кулінарії ". Про це повідомив новинний сайт Newsru.com

Путін в цілому з пропозиціями Мединського погодився і закликав у всьому робити наголос на традиційні цінності. Він зазначив, що "сьогодні фактично нав'язуються аморальні форми поведінки, принижується роль традиційної сім'ї, релігій", "в європейських та інших країнах відроджуються і набирають політичної ваги неонацистські організації, а етнічна та релігійна нетерпимість, заклики до насильства стають гаслом для сил, що прагнуть влади ".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук