Міністр фінансів України вибачився за невказані в деклараціях компанії

Міністр фінансів України Олександр Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк після виявлення помилок із заповненням декларації про доходи залучив юристів для перевірки компаній групи, в якій він працював під час проживання в Англії, і за підсумками їхньої роботи вносить зміни до декларації.

«Я хочу вибачитися перед суспільством – усі ці дані мають бути коректно задекларовані мною «з першої спроби», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Данилюк уточнив, що згідно з отриманою інформацією, він досі залишився формально директором у трьох компаніях – двох на Кіпрі та однієї – на Кайманових островах. «Вони входили до групи компаній, якою я керував як один з директорів – тобто як найманий менеджер, який діяв в інтересах інвесторів», – уточнив міністр.

Він повідомив, що дав інструкції щодо виведення з цих керівних посад, і наразі його колишні партнери разом з юристами завершують відповідні процедури.

«Я не задекларував ці компанії одразу, адже вірив, що мої партнери вивели мене з керівного складу цих структур ще у 2010 році», – пояснив Данилюк.

Він додав, що вивчає ситуацію, щоб точно переконатися у відсутності «речей», що мають бути задекларовані ним публічно.

Данилюк, 1975 р., з 17 липня 2014 року до обрання міністром фінансів 14 квітня 2016 року обіймав посаду представника президента у Кабінеті Міністрів, а з 25 вересня 2015 року був ще й заступником голови Адміністрації президента.

Закінчив Київський політехнічний інститут, Київський інститут інвестиційного менеджменту, отримав ступінь MBA в Indiana Universty Kelly School of Business.

Трудову діяльність розпочав у 1995 році брокером інвестиційної компанії «ТЕКТ», у 1996-1997 рр. очолював відділ в «Альфа Капітал», у 1998 році працював заступником інвестиційного менеджера в американській інвестиційній компанії Western NIS Enterprise Fund, а в 2002-2005 рр. був старшим консультантом консалтингової компанії McKinsey&Company.

О. Данилюк також у 2005-2006 рр. був радником прем’єр-міністра Юрія Єханурова, потім до кінця 2010 року обіймав посаду гендиректора інвестиційного фонду Rurik Investment, після чого очолив Координаційний центр з упровадження економічних реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук