Міністр оборони анонсував законопроект про військову поліцію

Міністерство оборони України подає проект закону про військову поліцію, який буде спрямований на боротьбу з корупцією в оборонному секторі. Про це в інтерв’ю «Цензор.НЕТ» заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

«Корупція всіх вже дістала. Час вирішувати це питання. Є всі органи, які необхідні для закриття питання. Ми подаємо закон про військову поліцію, сподіваємося, він пройде. Потрібна нова антикорупційна програма – її треба переписувати. Тобто залишилася тільки політична воля йти до кінця в цих питаннях, і вона є», – вказав він.

«Ми повинні аналізувати технічні умови, тендери, звітність, облік просто для того, щоб знизити ризики. Це – системна робота. Плюс розслідування конкретних справ. Ми чуємо військовослужбовців, і дуже часто потрібно просто чути, щоб розуміти, що відбувається. Треба просто не закриватися, і до тебе потече інформація про те, де і що відбувається в яких частинах», – продовжив міністр.

Загороднюк також згадав про допомогу від іноземних партнерів та спеціальних радників. Зокрема – про американського постійного радника Стівена Штайна.

«Ми будемо використовувати міжнародні напрацювання, практики просто тому, що ми хочемо, щоб наші напрацювання були в міжнародному ключі. Щоб наші партнери і всі активні громадяни бачили, що ми йдемо міжнародним шляхом. Але треба сказати, що копіювати тут не вийде, тому що наша ситуація гірша, ніж у багатьох країнах. Є свої нюанси, і настільки вже епідемічна вся ситуація, що якщо ми просто скопіюємо чужу систему, вона не спрацює. Тому наша повинна бути набагато жорсткішою», – підсумував міністр.

Як інформував ZAXID.NET, раніше міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що повний перехід на контрактну армію в Україні реальний навіть в умовах збройного конфлікту на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук