Міністр оборони провів позапланову перевірку якості харчування українських військових

Міністр оборони провів позапланову перевірку якості харчування українських військових
Міністр оборони України Степан Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак відвідав 28 бригаду з раптовим візитом з метою перевірки якості харчування військових. Про це повідомив радник президента Юрій Бірюков, який вів пряму трансляцію з місця подій.

Дана бригада дислокується в селищі Чорноморське Одеської області.

Полторак оглянув умови зберігання продуктів і місця, де готують їжу для солдатів. У результаті перевірки виявилося, що в коморі на підлозі при температурі +20 зберігаються сире м’ясо, сири, ковбаси, риба.

Полторак зазначив, що в журналах щоденних перевірок зауважень не зафіксовано. Також відповідальні жодного разу не повідомили про порушення в їдальні.

Юрій Бірюков додав, що візит міністра спровокував звинувачення з боку керівництва їдальні в тому, що інспекція Міноборони підробила розпорядження на перевірку.

За результатами інспекції міністр оборони звільнив капітана, відповідального за контроль за якість харчування військових. Одному військовому оголосив сувору догану.

Нагадаємо, 20 липня стало відомо, що під час перевірки якості продуктів харчування для військових 169 навчального центру «Десна» було виявлено патогенні бактерії стафілококу, бактерії групи кишкової палички та плісні гриби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук