Міністр Рева запропонував нараховувати субсидію і трудовий стаж заробітчанам

За умови, якщо трудові мігранти платитимуть за мінімальний страховий стаж

В уряді запропонували заробітчанам купувати стаж, а натомість пообіцяли пенсії

Міністр соціальної політики Андрій Рева запропонував нараховувати субсидію і трудовий стаж українцям, які працюють за кордоном. Про це Рева заявив журналістам в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми пропонуємо стимулювати їх (людей, що працюють за кордоном – ред.) до добровільного страхування. Тобто ми готові давати субсидію сім'ям, де люди працюють за кордоном за умови, що вони добровільно застрахуються і заплатять внесок хоча б за три місяці», – сказав Рева.

«За три місяці мінімальний внесок – це 2500 гривень, а ми за це даємо їм субсидію і страхового стажу, який буде давати людям право на пенсію. Це стимулюючий момент, який повинен давати людям можливість користуватися системою соціального захисту», – зазначив міністр (на відео з 8:30).

Нагадаємо, згідно з прогнозами Національного банку Польщі, до кінця 2020 року на польський ринок праці буде приїжджати 200-300 тис. українців щорічно.

Національний банк України також прогнозує, що трудова міграція з України продовжить зростати ще 2-3 роки, але почне знижуватися в середньостроковій перспективі.

До слова, страховий стаж, згідно із законодавстом, це період, протягом якого особа або її роботодавець сплачували страхові внески до Пенсійного фонду України

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук