Міносвіти скасувало рекомендацію підручнику, який викривлено розповідав про Євромайдан

Міносвіти скасувало рекомендацію підручнику, який викривлено розповідав про Євромайдан

Міністерство освіти скасувало гриф посібнику «Історія. Довідник, тестові завдання» Гісема О. В. та вилучило його з переліку рекомендованих для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

У Міносвіти заявили, що на момент розгляду цього посібника комісією з історії Науково-методичної ради у ньому було висвітлено події історії України до 2011 року.

Розділу, присвяченого подіям, які відбувалися у 2012-2014 роках в Україні, і який в подальшому викликав значний суспільний резонанс, у ньому не було. Свою заяву міносвіти аргументує тим, що оригінал рукопису зберігся в Інституті модернізації змісту освіти.

«Тобто, навчальний матеріал, присвячений подіям Євромайдану, було включено до посібника вже після надання йому грифа про схвалення на використання у навчальному процесі», –зазначено у повідомленні.

У зв’язку із численними зверненнями громадськості та ЗМІ щодо некоректного трактування подій Євромайдану міносвіти скасувало рекомендаційний гриф посібнику.

Зазначимо, у підручнику було написано, що на підтримку Євромайдану люди збирались у всіх містах, крім Донецька та Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук