Уряд хоче зобов’язати власників громадських закладів будувати парковки для дитячих візочків

Такі парковки мають бути розташовані поблизу лікувальних, навчальних, торгових і розважальних закладів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства (Мінрегіонбуд) планує внести в Державні будівельні норми (ДБН) пункт про створення біля громадських закладів парковок для дитячих візочків.

За повідомленням міністерства, такі парковки мають бути біля лікарень, поліклінік, шкіл, дитячих садків, торгово-розважальних центрів та супермаркетів, кафе, ресторанів та інших громадських закладів. Наразі у міністерстві вивчають можливість, як впровадити цю ідею в життя.

«Якщо влаштувати у нашому громадському просторі організовані місця для паркування візочків – у першу чергу, біля лікарень/поліклінік, біля шкіл/дитсадків, або магазинів, то це не завдасть особливого клопоту власникам, а для самих батьків буде особливою зручністю. В багатьох країнах Європи це працює і ми маємо запозичувати такий досвід. Тому зараз вивчаємо можливість внести відповідні зміни у ДБН», – сказав перший заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За словами чиновника, результати опитування, яке він провів на своїй сторінці у Facebook, показали, що в Україні є попит на такі парковки, як і на комфортні громадські туалети зі сповивальними столиками для немовлят. При цьому в Мінрегіонбуді нагадали, що обов’язковість влаштування сповивальних столиків для немовлят у громадських вбиральнях та належної кількості універсальних туалетів вже міститься у ДБН «Інклюзивність будівель і споруд», які набрали чинності і діють з 1 квітня цього року.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук