Мінрегіонбуд намагається поставити під сумнів домовленості Львова і ЄІБ

СуспільствоАК, 10 червня 201616780
Мінрегіонбуд намагається поставити під сумнів домовленості Львова і ЄІБ
фото ZAXID.NET
Європейський інвестиційний банк і надалі зацікавлений у реалізації спільного проекту зі Львовом

Народний депутат Сергій Кіраль назвав «політичною» заяву Мінрегіонбуду про відсутність рішення Львівської міськради про підтримку проекту з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. За словами Кіраля, така заява Мінрегіонбуду є спробою поставити під сумнів домовленості міста і Європейського інвестиційного банку.

«Заява Мінрегіонбуду є суто політичною, оскільки термін подання рішення органу місцевого самоврядування про підтримку проекту ще не вийшов, і становить 1 липня 2016 року. Окрім того, міський голова кілька разів виносив на розгляд сесії питання про об’єднання двох підприємств – «Збиранка» і «Львівспецкомунтранс» – оскільки планується, що саме це нове об’єднання буде виступати позичальником за проектом», – заявив радник міського голови Львова з питань інвестицій та народний депутат Сергій Кіраль.

За словами Кіраля, 10 червня вранці він мав розмову з представником ЄІБ, де підтвердили, що такі вимоги Мінрегіонбуду жодного відношення до вимог чи процедур Банку не мають – це винятково внутрішні вимоги уряду. Водночас, за його словами, ЄІБ і надалі зацікавлений у реалізації спільного проекту з містом, остаточна вартість якого буде визначена за результатами розробки техніко-економічного обґрунтування проекту, робота над підготовкою якого вже розпочалась.

Прес-служба Львівської міськради також оприлюднила низку документів про перебіг переговорів з Європейським інвестиційним банком і ЛМР.

 
Нагадаємо, що напередодні, 9 червня, Мінрегіонбуд поширив офіційну заяву, з якої випливає, що Львівська міська рада не надала рішення для Європейського інвестиційного банку про підтримку проекту з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Нагадаємо, що пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі виникла ще 28 травня. Експерти та місцева влада говорять, що причиною пожежі, яку досі не вдалося остаточно загасити, міг бути підпал. Внаслідок пожежі та подальшого обвалу загинули троє пожежників. Ще одну людину - еколога місцевого ЛКП - досі не знайшли.  

Пожежа трапилась в момент коли Львів вийшов на фінальну стадію погодження в Кабміні проекту будівництва нового сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища за кошти Європейського інвестиційного банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук