Мін’юст США анонсував нову програму боротьби з корупцією у світі

СвітЮлія Поліковська, 5 квітня 20161570

Відділ з боротьби з шахрайством Міністерства юстиції США запустить нову програму, спрямовану на протидію іноземній корупції. Про це повідомив Reuters з посиланням на заяву міністерства.

У заяві мін’юсту США немає подробиць щодо нової програми. Повідомлено лише, що пізніше відбудеться прес-конференція, на якій нову програму представлять у світлі чинного в США закону про протидію корупції за кордоном.

Зазначимо, напередодні прес-секретар мін’юсту США повідомив, що відомство перевірить документи панамської компанії Mossack Fonseca, які лягли в основу опублікованого Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів матеріалу (ICIJ) про офшорні компанії.

За його словами, Мін’юст перевірить зазначені в розслідуванні документи, щоб з’ясувати, чи містять вони докази корупційних дій, фігуранти яких можуть бути притягнуті до відповідальності в США.

Нагадаємо, у розслідуванні ICIJ йдеться, що панамська Mossack Fonseca займається створенням підставних фірм і корпоративних структур для приховування кінцевих бенефіціарів активів. У розслідуванні згадувалися офшорні компанії, нібито пов'язані з десятками громадських діячів, політиків і знаменитостей з усього світу. У документах фігурує, в тому числі, і Петро Порошенко.

Основні претензії журналістів до Порошенка - те, що він не вказав у декларації володіння акціями іноземної компанії, та не завершив передачу сліпому трасту «Рошену».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук