Мін'юст запустив додаток для безкоштовних юридичних консультацій

Мін'юст презентував мобільний додаток «Безоплатна правова допомога»

Міністерство юстиції презентувало мобільний додаток «Безоплатна правова допомога» для отримання юридичної консультації, підтримки, чи роз’яснення прав і обов’язків. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на заступницю міністра юстиції Валерію Коломієць.

«Тепер можна сказати, що правова допомога може бути у кожного з вас в кишені, щодня, постійно.Завдяки нашим партнерам, з якими ми вже неодноразово реалізували дуже багато успішних проектів, ми зібрали все це в одну кнопку на мобільному телефоні. Тепер просто одним дотиком ви можете отримати консультацію, можете отримати правову підтримку і роз’яснення ваших прав і обов’язків», – розповіла Коломієць.

Додаток також дозволяє перевірити, чи належить людина до суб’єктів права на надання безоплатної вторинної правової допомоги, тобто на захист або представництво своїх інтересів у суді.

Також за допомогою цього додатку люди з обмеженими можливостями пересування можуть замовити адресну правову допомогу – викликати юриста додому.

Додаток дозволяє автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста; отримати інформацію про всі гарячі лінії ЦОВів, а також адреси центрів та бюро правової допомоги. За допомогою цього додатку можна отримати контакти інших надавачів правової допомоги за регіонами.

Завантажити його можна через Play Market та App Store.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук