Мін'юст застосував обмеження до 130 тис. неплатників аліментів

Неплатники аліментів виплатили 4,6 млрд грн українським дітям

Міністерство юстиції застосувало обмеження до 130 тис. неплатників аліментів після ухвалення законопроектів «Чужих дітей не буває». Про це розповіла перший заступник міністра юстиції Олена Сукманова виступаючи у Верховній Раді, пише РБК Україна.

«Завдяки цим законам, якими були запроваджені такі обмеження: заборона кермування транспортним засобом і заборона перетину кордону неплатникам аліментів. На сьогодні ми маємо понад 130 тисяч неплатників аліментів, до яких застосовано ці заборони. Економічні штрафні санкції від 20 до 50% суми боргу. І 62 тисячі постанов про накладення економічних санкцій», - сказала Сукманова.

За її словами, зазначена сума - це лише штрафи, а не власне аліменти.

«124 неплатники аліментів були скеровані на суспільно-корисні роботи. Ще конфіскація та реалізація активів - обмеження волі на строк до 2 років», - розповіла Сукманова.

За даними Мін'юсту, у результаті ухвалення законів з пакету «Чужих дітей не буває» неплатники аліментів виплатили 4,6 млрд гривень українським дітям. Упродовж 2018 року Мін'юст отримав близько 10 тисяч скарг на боржників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук