Місія ОБСЄ заявила про масове перешкоджання її роботі з боку терористів

Представники «ДНР»/«ЛНР» в 6 разів частіше перешкоджають роботі спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в порівнянні з українськими військовослужбовцями, заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуґ.

«Триває перешкоджання роботі спостерігачів СММ ОБСЄ. Представники “ДНР”/“ЛНР” в 6 разів частіше перешкоджають роботі спостерігачів, ніж урядові військові», – повідомив він на брифінгу в Києві в п'ятницю, 24 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

При цьому Хуґ наголосив: «Обмеження свободи пересування поза територією, підконтрольною Києву, створення радіоперешкод, вогонь по наших безпілотниках і обстріл місії вказують на те, що відбуваються узгоджені дії, спрямовані на перешкоджання виконання мандата СММ ОБСЄ».

Заступник голови місії додав, що це також вказує на те, що не всі сторони конфлікту розуміють суть і мету цієї місії. За словами Хуґа, за минулий тиждень спостерігачам СММ ОБСЄ дозволили потрапити на підконтрольну так званої «ЛНР» територію лише один раз, три рази в доступі було відмовлено.

«Це вказує на те, що нам надають доступ лише, коли нема чого показати, а коли вони щось хочуть приховати – нам в доступі відмовляють», – зазначив він.

Заступник голови спецмісії також зазначив, що продовжуються атаки на безпілотники місії.

Крім того, Хуґ розповів, що на цей момент СММ ОБСЄ налічує 707 спостерігачів, 596 з них працюють на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук