Міська інспекція Держархбудконтролю запрацює у Львові у листопаді

СуспільствоІрина Скіць, 30 вересня 20154950

Сьогодні, 30 вересня, депутати Львівської міської ради затвердили положення про інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові та її структуру. За відповідну ухвалу проголосували 65 депутатів.

Інспекція Держархбудконтролю буде структурним підрозділом виконавчого комітету міської ради.

При інспекції буде створено громадську раду, склад якої затверджуватиметься на сесії міської ради. Впродовж місяця після прийняття ухвали міський голова повинен оголосити відкритий конкурс на посаду голови інспекції. Міська інспекція Держархбудконтролю повинна запрацювати у листопаді.

За словами начальника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, існуюча ДАБІ залишається в модифікованій формі. Держава залишає за собою право вирішувати питання будівництва об'єктів 5-ї категорії - великих торгових центрів. Міська інспекція буде їй підконтрольна.

Новостворена інспекція буде самостійною юридичною особою та матиме самостійний баланс. 

Інспекція Держархбудконтролю міської ради отримає повноваження надавати  дозволи на будівництво об’єктів 1-4 категорії, а також приймати рішення про приведення цих об’єктів в експлуатацію. Також інспекція отримає право контролювати, проводити відповідні перевірки, складати протоколи про адміністративні правопорушення, виступати позивачем та відповідачем у суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук