Містобудівне обґрунтування будівництва вул. Ряшівської у Львові схвалене

19 липня 201012290

19 липня у Львівській міській раді відбулися громадські слухання містобудівного обґрунтування будівництва вулиці Ряшівської - від вул. Патона до вул. Кульпарківської з транспортними розв’язками.

Будівництво цієї вулиці необхідне для розвантаження центральної частини Львова від руху транзитного транспорту. Це будівництво має забезпечити реалізацію південно-західної ділянки так званого «великого об’їзного кільця» Львова від вул. Кульпарківської до вул. Городоцької. Також магістраль має забезпечити якісне сполучення між Міжнародним аеропортом «Львів» та новим міським стадіоном під час проведення Євро-2012 та покращити сполучення між аеропортом та курортами Львівської області.

Відповідно до містобудівного обґрунтування, вул. Ряшівська є магістральною вулицею загальноміського значення з безперервним рухом транспорту. Прогнозується забезпечити інтенсивність руху в 33 тис. автомобілів на добу.

Головний інженер проекту Сергій Фіалковський представив основні характеристики проектованої вулиці: шість смуг руху, по 3 у кожному напрямку, шириною 3,75 м кожна. Ширина центральної розділювальної смуги руху – від 4 до20 м. Ширина тротуарів на основній вулиці – 4,5 м.

Загальна довжина траси складає 3,419 км. Дорожній одяг запроектований капітального типу з асфальтобетону. Дорожній одяг має мати 5 шарів: підстилаючий шар з піску товщиною 30 см, нижній шар основи з чорного щебеню товщиною 30 см, верхній шар основи з чорного щебеню товщиною 12 см, нижній шар покриття з крупнозернистого асфальтобетону товщиною 8 см, верхній шар покриття із середньозернистого асфальтобетону товщиною 6 см.

Пересічення магістральних вулиць Кульпарківської та Ряшівської між собою та х вулицею районного значення Люблінською передбачається у різних рівнях. Транспортна розв’язка на пересіченні вул. Ряшівська з вул. Люблінською запроектована кільцевого типу у двох рівнях. Транспортна розв’язка на пересіченні вул. Ряшівська з Кульпарківською запроектована в трьох рівнях з розподільним кільцем та поворотними з’їздами на середньому рівні.

Сергій Фіалковський прокоментував ZAXID.NET : «Схеми розв’язок кільцевого типу зручні тим, що передбачають можливість поетапної їх реалізації. Спочатку будується розподільче кільце в одному рівні. На перетині вул. Кульпарківської, Наукової і Ряшівської та на перетині Любінської з Ряшівською, проектованою у першу чергу передбачається будівництво розподільчих кілець. Потім, у перспективі, з надходженням фінансів, будуть збудовані - розв’язки у трьох рівнях. Так на перетині Кульпарківської, Ряшівської, проектованої має бути збудована естакада по верху, а на дальшу перспективу – і пересічення у природному пониженні. У перетині вул. Любінської і Ряшівської, Ряшівська буде йти також понизу, кільце ж буде йти по денній поверхні».

Резолюцією громадських слухань проект схвалено до подальших етапів роботи, тобто робочого проектування. Проте треба виконати і рекомендації, подані у висновку комплексної державної експертизи, а саме виконати вимоги листа управління архітектури Львівської міської ради щодо вивільнення земельних ділянок, через які проходитиме вулиця. Йдеться про потребу знесення двох житлових будинків за адресами вул. Любінська, 187 та 191, вилучення 42 земельних ділянок в дачному кооперативі «Урожай» та 7 ділянок в садівничому товаристві «Садівник-люкс», з врахуванням заходів відповідно до закону «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності». Власникам нерухомості та земельних ділянок мають бути запропоноване майно на заміну, або виплачена його вартість. На сьогодні ця робота не завершена.

Замовник містобудівної документації, начальник управління капітального будівництва Львівської міської ради Ігор Фалюта, зазначив, що будівництво вул. Ряшівської заплановане на 2011 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук