Митниця оприлюднила список закритих на карантин пунктів пропуску

У списку є перелік пропускних пунктів, які не працюватимуть повністю, або працюватимуть без пішохідного сполучення

СуспільствоМ. О, 14 березня152511
Митниця оприлюднила список пунктів пропуску, які не працюватимуть

Уряд затвердив перелік пропускних пунктів через український кордон, які до 3 квітня тимчасово не працюватимуть повністю, або працюватимуть без пішохідного сполучення.

Повний список пропускних пунктів по всіх областях України оприлюднила Нова митниця.

У Львівській області: на кордоні з Польщею тимчасово закриють залізничні пункти пропуску у Раві-Руській та Хирові, автомобільний у Шегинях. Натомість, деякі пункти у області працюватимуть, але лише для автомобільного сполучення. Серед них Краківець, Смільниця, Грушів та Угринів.

У Волинській області: пішохідне сполучення закриється в пунктах контролю на Кордоні із Польщею у Ягодині та Устилузі. А також у Дольську та Домановому на кордоні із Білоруссю. Однак, транспортне сполучення в цих пунктах працюватиме. Автомобільні пункти у Турі, Гуті, Самарах та Пущі, що також на кордоні із Білоруссю закриються повністю.

У Закарпатській області: на кордонах із Румунією та Словаччиною тимчасово припиняють працювати контрольні пункти пішохідний у Малих Селменцях та залізничні у Тересві та Діловому. Окрім цього, під обмеження підпадає і аеропорт в Ужгороді. Пішохідна складова закриється у таких автомобільних пунктах: Ужгород, Малий Березний, Чоп, Дзвінкове, Косино, Лужанка, Вилок, Дякове та Солотвино.

Список пунктів пропуску, які будуть закриті в інших регіонах України можна переглянути на сторінці Нової митниці у Facebook.

Нагадаємо, що від неділі, 15 березня, на 10 днів свої кордони для громадян інших країн також закрила Польща. Громадяни Польщі зможуть повернутись додому, однак їх чекатиме 14-денний карантин. Призупинені також міжнародні пасажирські залізничні і повітряні перевезення. Карантинні обмеження не діятимуть лише на вантажні перевезення.

Право на в’їзд до Польщі матимуть члени дипломатичних місій, іноземці, які є подружжям або дітьми громадян Польщі, іноземці, що мають карту поляка, Іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання у Польщі, іноземці, які мають дозвіл на роботу у Польщі та іноземці, які керують транспортом для перевезення вантажів.

Український уряд на засіданні 14 березня ухвалив аналогічні обмеження для перетину кордону.

Починаючи від опівночі 17 березня (вівторок) і до 3 квітня Україна закриває міжнародне регулярне пасажирське сполучення.

Від опівночі 16 березня (понеділок) і до 3 квітня Україна тимчасово забороняє іноземцям та особам без громадянства в’їзд на територію.

Виняткове право перетину кордону матимуть:

  • особи, що мають право на постійне або тимчасове проживання на території України;
  • є подружжям або дітьми громадян України;
  • водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів;
  • члени екіпажів;
  • представники офіційних міжнародних місій, диппредставництв, організацій та члени їх сімей.

Від опівночі 16 березня (понеділок) Україна призупиняє роботу 107 пунктів пропуску та пунктів контролю на державному кордоні. На низці інших пунктів призупиняється пішохідне сполучення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук