«Могилянка» може відмовитися від допомоги Ахметова

СуспільствоВолодимир Пиріг, 22 листопада 201456872

Новообраний президент Києво-Могилянської Академії Андрій Мелешевич розповів про джерела фінансування університету. Він також підтвердив, що на деякі освітні програми гроші давав донецький олігарх Рінат Ахметов.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Дзеркало тижня. Україна».

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи буде академія продовжувати співпрацю з Ахметовим, Мелешевич сказав, що «це серйозне питання».

«Перш ніж відповісти на нього, розповім історію. Мати Тереза брала гроші у різних людей, зокрема і в тих, які були не дуже чистими морально. Але вона брала їх із серйозною метою, для допомоги іншим. До чого я це кажу? У кожному конкретному випадку треба вивчати ситуацію. І не у кожного треба брати гроші», - заявив президент НаУКМА.

За словами Мелешевича, Рінат Ахметов дав кошти один раз на створення Школи цифрової журналістики.

«Це не бакалаврська, а сертифікатна програма - для підвищення кваліфікації вже працюючих журналістів. Ця школа стала однією з кращих в країні», - повідомив він.

«Тобто цей внесок пішов на користь Україні. Коли приймалося рішення про співпрацю, я не брав участь в його обговоренні, обіймав посаду декана. Але тепер, щоб сформувати свою точку зору в аналогічних ситуаціях, повинен вивчити всі плюси і мінуси, все зважити в кожному конкретному випадку», - резюмував Мелешевич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук