Молдова передала Україні головування в ГУАМ

СуспільствоЮрій Братюк, 7 грудня 20183000

Молдова передала Україні головування у Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ. Про це 6 грудня повідомляє міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молдови.

Зазначається, що за підсумками засідання глав зовнішньополітичних відомств країн ГУАМ, що відбулося на полях засідання Міністерської ради ОБСЄ у Мілані, було прийнято рішення про передачу управління організацією Україні.

Міністр Тудор Ульяновський побажав успіху українським колегам, висловивши впевненість, що ГУАМ буде зміцнювати співробітництво на користь країн-членів та їх громадян.

«Переконаний, що традиція, яка існує в рамках ГУАМ, працювати на основі консенсусу дась змогу державам-членам Організації продовжити плідну та взаємовигідну співпрацю, як на регіональному, так і на міжнародному рівні», – цитує міністерство слова глави відомства.

Варто уточнити, що Організація за демократію та економічний розвиток ГУАМ із участю Грузії, України, Азербайджану і Молдови була заснована 1997 року для протистояння впливу Росії в регіоні й отримала підтримку США. Із 1999 по 2005-й до організації також входив Узбекистан, і тоді вона звалася ГУУАМ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук