Молодіжне крило партії Олега Ляшка звинуватили у присвоєнні чужої благодійної акції

Молоді «радикали» повідомили, що організували висадку 12 тис. дерев

СуспільствоЮлія Лавришин, 24 жовтня 201714020
Cемеро представників молодіжного крила Радикальної партії Олега Ляшка, які долучились до висадки дерев на території Жовківського лісгоспу, після чого їх звинуватили у брехні

Представники компанії Octo Via Group звинуватили членів молодіжного крила Радикальної партії (РП) Олега Ляшка у присвоєнні чужих заслуг. Як повідомив ZAXID.NET директор Octo Via Group Ігор Дулин, члени молодіжного крила Радикальної партії назвали себе організаторами висадки дерев на території Жовківського лісгоспу, хоча просто долучились до благодійної ініціативи, яка існує вже впродовж трьох з половиною років.

Йдеться про висадку дерев на площі 4 га на території Жовківського лісгоспу, яка відбулась 21 жовтня. Організували акцію представники Octo Via Group, до неї долучились семеро членів молодіжного крила радикальної партії. Однак того ж дня у ЗМІ з’явилась новина про те, що акцію організували саме члени молодіжного крила РП. Як стверджують в Octo Via Group, молоді «радикали» таким чином приписали собі чужі заслуги.

«До нас долучились семеро представників молодіжного крила Радикальної партії, так-сяк попрацювали, поїли приготованої лісниками юшки і поїхали. А через годину я бачу, як на одному зі сайтів з'являється інформація про те, що саме молодіжне крило Радикальної партії організувало цю акцію,заявив директор Octo Via Group Ігор Дулин, – Насправді висадка лісу, що відбулася 21 жовтня, – уже восьма по рахунку із організованих нами. За декілька тижнів до старту ми оголошуємо про захід, збираємо охочих та повністю беремо на себе організаційні витрати».

За словами Ігоря Дулина, Octo Via Group займається висадкою дерев з березня 2014 року. За цей час компанія висадила близько 160 тис. дерев. До прикладу, як повідомляв ZAXID.NET, у жовтні 2016 року компанія також організовувала висадку дерев у Соснівці.

Як повідомила ZAXID.NET представниця Octo Via Group Ірина Клейменова, саджанці надає сам лісгосп. Все інше, збір волонтерів, транспорт компанія бере на себе. Зокрема це зазначено у Facebook-події «Посадка лісу». Участь в акції взяли близько 100 волонтерів. За словами Ірини Клейменової, організаційні витрати сягнули майже 10 тис. грн.

Видання «Інформатор» справді опублікувало новину з заголовком «Молодіжне крило Радикальної партії висадило 12 тис. дерев», пославшись на допис голови молодіжного крила Радикальної партії Романа Побурка та опублікувавши його фото з цієї акції.

Сам Роман Побурко пояснив ZAXID.NET, що журналісти видання «Інформатор» просто не правильно протрактували його повідомлення на Facebook, та назвав цю ситуацію «прикрим непорозумінням».

«Нас на акції справді було менше, ніж ми домовлялись спочатку. Все тому, що частина представників молодіжного крила нашої партії забуксували дорогою до місця висадки і ми повернулись їх витягати. Ми ні в якому разі не хочемо применшити чи присвоїти собі заслуги основних організаторів Octo Via Group. Але я вважаю, що Ігор Дулин не має права вимагати від мене виправити новину на сайті «Інформатор», до якого ні я, ні Радикальна партія не маємо жодного стосунку, або ж виправити допис на моїй сторінці».

ZAXID.NET не вдалось встановити, кому належить видання «Інформатор». Однак прикметно, що воно по декілька разів на тиждень публікує новини про РП Олега Ляшка, або молодіжну організацію партії і всі вони позитивного характеру. Лише від початку жовтня на сайті опубліковано три новини про діяльність РП та чотири новини про діяльність «молодіжки» партії.

Octo Via Group – це холдинг, який об’єднує мережу продуктових магазинів «Із села», ТзОВ «Українська меблева марка», три ресторани грузинської кухні «Хінкальня», магазин Columbia у Львові та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук