Монумент Слави у Львові не знесуть без рішення громади

Олег Онисько, 26 лютого 20143
Монумент Слави у Львові не знесуть без рішення громади
фото ZAXID.NET
Монумент Слави у Львові

Інформація про розгляд виконкомом Львівської міськради питання про перенесення Монумента Слави викликана небезпекою самовільного руйнування меморіалу. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Садового, міська влада за останні дні неодноразово отримувала сигнали про бажання деяких активістів організувати самовільне повалення Монументу Слави. Як наслідок, 25 лютого прес-служба ЛМР поширила повідомлення, що у п’ятницю 28 лютого виконком міськради розгляне рішення щодо перенесення Монументу Слави на територію музею "Територія терору".

"Я проти того, аби у Львові будь-що руйнували ночами і без законних рішень. У нас в місті є легітимна влада, яка в законний спосіб виконує волю громади. Стосовно ініціативи щодо перенесення – винесемо її на громадські обговорення", – заявив Садовий.

"Я особисто вважаю, що сьогодні взагалі не на часі актуалізувати це питання. Цим ми не допоможемо ані нашим прихильникам на Сході та Півдні, які сьогодні на передовій і піддаються реальній небезпеці, ані сім’ям загиблих та поранених, – прокоментував Садовий цю ініціативу у Facebook. – Сьогодні набагато актуальнішим є зробити все, аби не дати можливості підняти голову гідрі криміналу і корупції... Я вірив і вірю в мудрість львівської громади".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук