Москаль повідомив про підготовку «русинської провокації» на Закарпатті

Росія готує нову спробу дискредитувати Україну на міжнародній арені

СуспільствоАндрій Стець, 18 березня 201614190

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що проросійські депутати Європарламенту готують на Закарпатті провокацію, яка пов'язана із «забезпечення прав русинів». Про це він повідомив на своєму сайті.

За даними губернатора, в кінці березня або на початку квітня на Закарпатті за активного сприяння Росії планується «виїзне засідання» проросійських депутатів Європарламенту від Угорщини, Франції, Німеччини й можливо інших країн (загальною чисельністю близько 5 осіб). Приводом для такого зїзду має начебто стати дослідження  питання «забезпечення прав русинів».

«Ініційована Росією кампанія з дискредитації України на міжнародній арені з використанням «русинського питання» розпочалася антиукраїнською інформаційною акцією в чеському інтернет-виданні «Парламентні лісти» (підконтрольне сенатору парламенту Чехії  Томіо Окамурі)», - зазначає Москаль.

В ній містилася інформація про нібито «геноцид русинів в Україні».

Москаль зазначає, що вона є складовою плану з винесення «русинського питання», як проблемного, на розгляд  Європарламенту з подальшою необхідністю «невідкладного реагування на ситуацію в регіоні».

«Російська сторона хоче залучити до участі у виїзному засіданні тих представників місцевого русинства, які б засвідчили інформацію про існуючі репресії русинів на Закарпатті», - зазначає Москаль.

Він також зазначив, що довів відповідну інформацію про провокацію, що готується, до Служби безпеки, яка у випадку порушень українського законодавства вживатиме усіх необхідних заходів реагування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук